1. Nafukovací nábytek? To musí být nějaký vtip!

Opravdu vás smysly nešálí! Všechny kousky nábytku firmy Mojow jsou vskutku nafukovací. Neslouží ovšem jako kuriozita vystavená v muzeu. Naše sedačky, křesla a lavice jsou připravené sloužit jako plnohodnotný a dennodenní kus nábytku!

 

2. Co to vydrží?

Náš nábytek, podle modelu, může unést úctyhodné váhy až 240 kg. Měkké dosednutí a materiál těla s tloušťkou 0,8 mm (silnější než bazénová folie), dohromady dodávají našim sedačkám extra odolnost a pohodlnost v jednom.

 

3. Z jakého materiály jsou sedačky vyrobeny?

Tělo sedaček je vyrobeno z PVC nebo modernějšího eko materiálu TPU. Konstrukce sedaček jsou ve dvou variantách: černý hliník, nebo luxusní alternativa: Mahagon – Sipo (přepychové dřevo z Afriky)

 

4. Eko TPU, to je co?

Stručné řečeno, nová generace extrémně odolných plastů. TPU se díky své vlastnosti snášet obrovský stres a pnutí používá v mnoha odvětvích od automobilek po zdravotní nástroje nebo ve sportovním průmyslu (např Nike). Podstatná část TPU je také snadná biodegradabilita (recyklace).

 

5. A co když vezmu špendlík a propíchnu to?

Stane se to stejné jako když pustíte chytrý telefon z výšky na sklo. Naše produkty se téměř nedají nechtěně propíchnout a jsou velmi odolné proti dennodennímu použití, nikoliv vůči zlým úmyslům.

 

6. Máme doma pejska

Vaši milovaní společníci mají zelenou pro dovádění a skotačení na našem nábytku. Jejich packy mohou sice matriál jemně poškrabkat, ale stejné přirozeně platí i u drahé kůže a textilu. Pokud pejsek rád kousá na co přijde, nábytek může být výjimečně v ohrožení.

 

7. Máme doma kočičku

Kočičky a jejich ostré drápky představují o něco větší riziko než pejsci pro náš nábytek. Není tedy od věci se zamyslet, jak moc ráda si vaše Micka brousí drápky a jestli už doma má nějaké škrabadlo k dispozici, aby si nemusela jedno udělat z naší sedačky.

 

8. Máme doma děti!

Kreativita dětí pro bláznivé nápady nezná meze. Jako takové, děti a jejich blbnutí, hopsání a jiné lumpárny, pro naše sedačky, obzvláště z TPU materiálu, hrozbu nepředstavují, (Berte prosím ale na vědomí, že to, že se na sedačce dá skákat neznamená, že by měla nahradit trampolínu). Doporučený věk je od 14 let, ovšem máte-li děti dobře vychované, věk může být mnohem nižší.

 

9. Co když přece jen sedačku propíchnu?

Pokud se na vás štěstí neusměje a chlupatý společník nebo zvídavé dítě sedačku poškodí, snadno ji zalepíte opravnou soupravou, která je u každého balení. Sedačka sice bude mít jizvičku, ale fungovat bude stále a se stylem.

 

10. A co venkovní použití?

Rozhodně! Venkovní použití je parketa, kde naše sedačky zazáří. TPU materiál je odolný jak vůči živlům a UV záření, tak teplotám. Deklarovaná teplotní odolnost je zhruba od -40 do +85 stupňů Celsia. Pokud tedy neplánujete pořizovat na Antarktidu nebo Saharu, sluníčko a déšť vás nebudou trápit.

(Ven se doporučují  spíše transparentní modely. Jejich unikátní vlastnost propouštět sluneční paprsky skrz zaručí, že si nespálíte hýždě, při delším vystavení sedačky na slunci!)

 

11. Vydrží i konstrukce venku?

Jak hliník, tak dřevo je při venkovním i vnitřním požití bezúdržbové.

 

12. Doprava do 8 týdnů?

Jelikož se sedačky dovážejí z Francie, doručení bývá trochu delší a může se ve výjimečných situacích zpozdit. Ovšem v 90 % případů se stihne doručení do 2 týdnů od potvrzení objednávky.